Toy Poodle Yavru

Toy Poodle Yavrusu

Ana Sayfa

Toy Poodle Yavrusu

TOY POODLE YAVRUSU; Toy Poodle Yavru ilk defa köpek besleyecekler için son derece uygun bir köpek ırkıdır, Toy Poodle Yavrusu tüy dökmemesi, koku yapmaması ve anti alerjik yapıya sahip olmasından dolayı ev içerisinde rahatlıkla beslenebilecek bir köpektir. Toy Poodle dünyada çok tanınan bir ırktır. Diğer ismi ile kaniş olarak bilinen Poodle ın çocuklarla ve diğer ırklarla her hangi bir problemi bulunmamaktadır. Toy Poodle Yavru ırkı  15 16 sene yaşayabilmektedirler. Poodle ırkı dünyanın en zeki ikinci sırada olan köpektir. Poodle ırkında eğitilebilirlik son derece yüksektir. Toy Poodle Yavru ırkında tüy dökme konusunda gerek anti alerjik olması, tüy dökmemesi ve kokmuyor olması popülaritesi son derece yüksektir. Poodle ırkı renk skalası çok geniştir, kızıl (red) poodle, siyah poodle, kayısı poodle, beyaz poodle, silver (gümüş) poodle ve siyah beyaz poodle olmak üzere çok çeşit renkleri vardır. Toy Poodle ırkı ev içerisinde besleyecekler için gerek tüy dökmemesi, koku yapmaması ve anti alerjik olması açısından son derece uygundur. Toy Poodle ırkında en çok tercih edilen Red Toy Poodle cinsidir.
 

Satılık Toy Poodle Yavruları

Toy Poodle Yavru Toy Poodle Yavru Toy Poodle Yavru
     
Toy Poodle Yavru Toy Poodle Yavru Toy Poodle Yavru
     
Toy Poodle Yavru Toy Poodle Yavru Toy Poodle Yavru
     
Toy Poodle Yavru Toy Poodle Yavru Toy Poodle Yavru

 

Toy Poodle Yavru, minyatür poodle olarak ta anılan bu Toy Poodle kare şeklinde vücut yapısına sahip, orantılı bir köpektir. Standart poodle ırkı kullanılarak üretilmiş, boyutları dışında poodle ırkının tüm karakteristik özelliklerine sahip bir varyasyondur. Sert ve kıvırcık tüylerden oluşan kürkünün tıraşı geleneksel biçimde yapıldığında daha da zarif, asil ve kendinden emin bir görüntü kazanır. Uzun bir kafa şekli ve uzun bir burnu vardır. Gözleri oval ve genellikle çok koyu renklidir. Kahverengi poodle' larda gözler koyu amber, kayısı renklilerde ise amber renkli olabilir, ancak koyu renkte göz karakteristik bir ırk özelliğidir. Sırt seviyesi omuzların hemen gerisinin hafif alçak oluşu dışında düz ve aynı hizadadır. Kalça bölgesi yuvarlak, ayaklar kompakt, küçük ve ovaldir. Kuyruk geleneksel olarak yarı boyuna kısaltılır. Toy Poodle için olabilecek bütün düz renkler kabul edilir.
 
 
Toy Poodle, bir Köpek Kulübü kuruluşudur.

İletişim

Toy Poodle Üretim Çiftliği

Osmangazi / Bursa

0532 343 8041

Bizi Takip Edin

Toy Poodle Facebook   Toy Poodle Instagram   Toy Poodle Linkedin   Toy Poodle Pinterest

Toy Poodle

Firmamız bir Köpek Kulübü kuruluşu olup, bünyesinde Süs Köpeği - Samoyed - Alman Kurdu - Alman Kurdu Yavrusu - Cane Corso - Doberman - Labrador - Tibet Mastifi - Cavalier - Minyatür Schnazuer - King Charles Köpek Dünyası ve Boo Dünyası siteleri de bulunmaktadır.